Keskkond

NÕMME TURG

1.4 km

Turul käimise traditsioon ei ole kuskile kadunud. Nõmme Turg on kindlasti üks omanäolisemaid Eestis ja on avatud aastaringselt.

Turult saab alati head ja paremat kodumaist toodangut ning saad hoopis teistsuguse poodlemiselamuse osaliseks kui tavalises poes. Nõmme Turg asub vaid 4-minutilise autosõidu kaugusel.

NÕMME-HARKU TERVISERADA

700 m

Sportlane või lihtsalt harrastaja hindab kindlasti looduses liikumist ja seda eriti oma kodu läheduses. Trummi Kodude juurest möödub Trummi terviserada, üks Tallinna parimaid radu, kus on mõnus joosta, matkata, rattaga sõita ja lihtsalt jalutada.

Terviseraja pikim ring on 15 km. Rada hooldatakse aastaringselt ja see on osaliselt valgustatud. Talvel saab siin suusatada. Kui on vähe lund, siis tehakse seda juurde kunstlikult.

MUSTAMÄE ELAMUS KESKUS

1.4 km

2018. aastal avatud uus suurejooneline keskus pakub mitmesugust ajaviidet kogu perele. Keskuses tegutseb Eesti suurim SPA ja saunakeskus 21 saunaga. Seal on ka suur kuue rajaga 25-meetrit pikk bassein tõelisele spordisõbrale ja turvaline väikelaste bassein väiksematele külastajatele. Keskuses tegutseb ka Eesti suurim batuudikeskus, kus saab lõbusalt aega veeta ja batuudil trenni teha.

Vaba aega aitab meeleolukalt sisustada kaasaegne bowlingusaal ja uues jõusaalis saab trenni teha kasvõi ööpäev läbi, ja seda kõike vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Trummi Kodust.

TALTECH

1.4 km

10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Eesti üks mainekam ülikool TalTech, endise nimega Tallinna Tehnikaülikool.

Ülikoolilinnakus pakutakse ka palju mitmesuguseid tugiteenuseid, nagu raamatukogu- ja koolitusteenuseid, ning samuti on seal söögikohti. Kui oled tudeng või soovid ennast lihtsalt mõnes valdkonnas täiendada, siis miks mitte teha seda kodu lähedal.

TEADUSPARK TEHNOPOL

700 m

Ülikoolilinnakus pakutakse ka palju mitmesuguseid tugiteenuseid, nagu raamatukogu- ja koolitusteenuseid, ning samuti on seal söögikohti. Kui oled tudeng või soovid ennast lihtsalt mõnes valdkonnas täiendada, siis miks mitte teha seda kodu lähedal.

Siin toimetab üle 200 innovaatilise ettevõtte ja idufirma. Lisaks on siin mitmeid tugiteenuseid pakkuvaid ettevõtteid, nagu söögikohad, iluteenindus, spordiklubid ja isegi lastehoid. Piirkonnas on palju tööpotentsiaali. Leia unistuste töökoht kõigest 10 minuti jalutuskäigu kaugusel oma kodust.

NÕMME SPORDIKESKUS

700 m

Nõmme Spordikeskus asub 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel (4 minutit autoga) ja pakub mitmesuguseid teenuseid.

Suviti saab siin ujuda välibasseinis, siit möödub ka Nõmme-Harku terviserada, kus saab teha sporti või lihtsalt loodust nautida. Spordikeskuses tegutseb jõusaal ja saab mängida mitmesuguseid pallimänge. Talvel on võimalik siin rentida suusavarustus ja minna otse rajale.

Spordikeskuse kõrval on Nõmme Seikluspark, kus saavad aega veeta nii suured kui ka väikesed külastajad.